Stadsloop Appingedam uitgesteld: te heet om te hardlopen
Het bestuur van de Stadsloop Appingedam heeft een moeilijk besluit moeten nemen. De 28e editie van deze populaire hardloopwedstrijd, die aanstaande zaterdag 27 juni zou plaatsvinden, wordt afgelast.
Reden voor het uitstellen zijn de tropische temperaturen die voor dat moment worden verwacht. Het bestuur heeft dit besluit genomen na overleg met externe deskundigen en op basis van de meest recente weersverwachtingen.
Gezien de extreme hitte die in de afgelopen weken al voor veel ongemak zorgde in de regio — we herinneren ons nog de reportages over zout strooien tegen de hitte en groene daken — begrijpen deelnemers en toeschouwers vast wel dat veiligheid voorop staat.
Meer informatie over een eventuele nieuwe datum volgt naar verwachting binnenkort.
Lees verder op Omroep Eemsdelta →
Bron: Omroep Eemsdelta
→ Lees het volledige artikel op Omroep Eemsdelta
Dit bericht is overgenomen van Omroep Eemsdelta met bronvermelding. Alle rechten berusten bij Omroep Eemsdelta.
Oorspronkelijk gepubliceerd op: 24-0
