Tante en neef uit Wagenborgen brengen protestlied over aardbevingen uit
Wagenborgen – Vrijdag 31 juli brengen zangeres Fransien Kuiper en muziekproducent Barry Kuiper onder de naam “Beef” het protestlied “Minimoal” uit. Het Groningstalige nummer gaat over de aardbevingsproblematiek en verschijnt om middernacht op de streamingsdiensten.
Fransien Kuiper is een Groningstalige zangeres en voormalig lid van de Tuutjefloiters. Haar neef Barry Kuiper is muziekproducent. Met dit gezamenlijke project willen ze aandacht vragen voor de gevolgen die de aardbevingen hebben gehad voor inwoners van de regio.
Bron: Eemskrant
→ Lees het volledige artikel op Eemskrant
Dit bericht is overgenomen van Eemskrant met bronvermelding. Alle rechten berusten bij Eemskrant.
Oorspronkelijk gepubliceerd op: 27-0
Ben je al lid van Mijn Stedum? Als lid ontvang je meldingen bij nieuws uit het dorp, kun je artikelen opslaan en reageren op berichten. Aanmelden is gratis en binnen een minuut geregeld.
