Delfzijl/Appingedam: verkeerscontrole
De politie heeft dinsdagmorgen in Delfzijl en Appingedam een verkeerscontrole gehouden. Vier automobilisten kregen een bekeuring, omdat ze geen gordel droegen.
De politie heeft dinsdagmorgen in Delfzijl en Appingedam een verkeerscontrole gehouden. Vier automobilisten kregen een bekeuring, omdat ze geen gordel droegen.
Johnny B. heeft maandagmiddag voor de rechtbank van Groningen vijf jaar cel horen eisen. B. wordt verdacht van het stichten van drie branden en vijf pogingen daartoe. Daarnaast zou hij acht dreigbrieven hebben verstuurd, onder meer naar RTV Noord.
Een fietsster uit Bedum (leeftijd onbekend) is donderdagmiddag in Farmsum gewond geraakt, nadat zij werd aangereden door een 21-jarige automobilist uit Appingedam
De politie heeft maandagnacht op de Finsestraat in Delfzijl een 48-jarige man uit Veendam aangehouden voor rijden onder invloed.
De politie heeft zaterdagnacht twee inwoners van Delfzijl aangehouden op verdenking van vernieling en woninginbraak in Farmsum. Een getuige had gezien dat een groep jongeren vernielingen pleegde in de omgeving van Op de Wierde en dat ze vervolgens een woning binnen waren geslopen. Hij waarschuwde daarop direct de politie.
De ruim 1500 kunstwerken van de Kunstuitleen Uithuizen verhuizen van de huidige locatie in de oude lts naar een pand in de Schoolstraat. Het college van burgemeester en wethouders is bereid om de komende drie jaar de huur plus vaste maandlasten te betalen, wat neerkomt op bijna 43.000 euro.
‘T ZANDT – In ’t Zandt wordt maandag het reglement ondertekend voor de Jongeren Ontmoetingsplaats (JOP). Daarin staan de spelregels waar de jongeren die het JOP bezoeken zich aan moeten houden.