Ten Boer: transportbegeleider ontbreekt
De politie heeft vrijdagavond op de N360 bij Ten Boer een 40-jarige vrachtwagenchauffeur uit Emmen bekeurd. De man vervoerde met zijn combinatie een kraan.
De politie heeft vrijdagavond op de N360 bij Ten Boer een 40-jarige vrachtwagenchauffeur uit Emmen bekeurd. De man vervoerde met zijn combinatie een kraan.
Een 20-jarige inwoner van Roodeschool werd woensdagavond op het Kerkplein in Uithuizen beroofd van een computertablet. De man wilde iets na half negen pinnen bij een bank en zette een tasje met daarin de tablet op de grond. Daar werd het weggegrist door een man die er daarna met nog een onbekende fietsend vandoor ging.
In een supermarkt aan de Kuilsburg in Delfzijl is vanochtend vroeg een inbreker door de politie op heterdaad betrapt. Een agent zag rond half vijf dat bij de winkel het alarm afging. Binnen troffen politiemensen een 47-jarige Delfzijlster aan. De man had zich achter een balie verstopt.
DELFZIJL – Een extern deskundige gaat de problemen bij zorginstelling De Hoven op een rijtje zetten. Het personeel is ongerust over de financi�le positie van de zorginstelling met vestigingen in Delfzijl, Appingedam, Winsum en Bedum.
De invoering van de OV-chipkaart in het busvervoer in Groningen en Drenthe is verschoven naar december 2010, in plaats van oktober. Oorzaak van het uitstel is de latere levering van apparatuur aan vervoerbedrijf Qbuzz. De vervoerder heeft dit afgelopen week gemeld bij het OV-bureau Groningen Drenthe. Het uitstel heeft geen invloed op het invoeren van…
De politie heeft recentelijk het onderzoek afgesloten naar de praktijken van een 22-jarige drugsdealer uit Delfzijl. De man heeft zich de laatste twee jaar schuldig gemaakt aan de verkoop van coca�ne en XTC in zijn woonplaats en wijde omgeving.
In de kantine van de v.v. Farmsum werd van woensdag op donderdag ingebroken. In het clubhuis werd de gehele boel overhoop gehaald. Er werden diverse blikjes met drank weggehaald.