Gemeente Delfzijl wil imago oppoetsen
DELFZIJL – De gemeente Delfzijl wil haar imago oppoetsen. Door de vele politieke affaires is het aanzien van Delfzijl gedaald.
DELFZIJL – De gemeente Delfzijl wil haar imago oppoetsen. Door de vele politieke affaires is het aanzien van Delfzijl gedaald.
De politie heeft donderdagavond drie jongens uit Delfzijl, twee van 13 jaar en een van 16 jaar, aangehouden voor baldadigheid.
Stichting Hoogeland op de Kaart heeft een nieuw boekje gemaakt boordevol arrangementen, festivals, activiteiten en verrassende tips op het Hoogeland. Na het succes van het boekje Beminnen in 2010, gaat de brochure verder onder de naam Verlangen.
APPINGEDAM – Wethouder Ruben van Appingedam is donderdagavond opgestapt. Reden is het tekort bij zwembad Eelwerd, dat 28.000 euro hoger uitvalt dan Ruben in januari aan de raad heeft gemeld.
De sloop van het voormalige winkelcentrum aan de Ticheldobben in Ten Boer verloopt voorspoedig. De winkeliers die tot voor kort vanuit dit centrum hun nering dreven, zijn inmiddels bijna allemaal verhuisd naar het nieuwe Centrumplan.
Een 21-jarige automobiliste uit Groningen is zondagnacht op de autoweg N46 met haar auto in een sloot gereden. De vrouw kwam volgens eigen zeggen bijna met haar auto in de rechterberm terecht. Door een schrikreactie trok zij vervolgens aan het stuur. Hierdoor verloor de bestuurster de controle over het stuur.
westeremden – De Stichting Oude Groninger Kerken lijkt een gouden greep te hebben gedaan met het opzetten van het zogenoemde Focke-project. Er doen veel meer scholen mee aan dit stuk streekgeschiedenisonderwijs over Groningen dan was verwacht en ook in algemene zin is de belangstelling veel groter.