‘Aldel moet subsidie krijgen voor biomassacentrale’
Aldel en andere energie-intensieve bedrijven in het Eemsmondgebied moeten subsidie krijgen voor de bouw van biomassacentrales. Dat vindt het CDA in de Tweede Kamer.
Aldel en andere energie-intensieve bedrijven in het Eemsmondgebied moeten subsidie krijgen voor de bouw van biomassacentrales. Dat vindt het CDA in de Tweede Kamer.
De gemeenten Delfzijl, Eemsmond, Appingedam en Loppersum gaan samen een ambtelijke afdeling VTH (vergunningen, toezicht en handhaving) opzetten. Deze operatie had al beklonken moeten zijn, maar de zaak is vertraagd.
Een 14-jarig meisje uit Stitswerd is maandagmiddag op de Middelstumerweg zwaar gewond geraakt bij een verkeersongeval. Het meisje stak bij een bushalte plotseling de weg over.
De Hervormde wijkgemeente Maarland maakt bekend dat op 22 april 2015 haar hervormde kerken en de bijbehorende kerkhoven van Zeerijp, ’t Zandt en Leermens worden overgedragen aan de Stichting Oude Groninger Kerken. Ook worden de kerkhoven van Godlinze en Oosterwijtwerd overgedragen aan deze stichting.
Een 43-jarige automobiliste uit Groningen moest woensdagmiddag haar rijbewijs inleveren. Ze reed met een snelheid van 151 km/u over de N46 bij Middelstum, waar 100 km/u de maximum snelheid is. De politie maakt proces-verbaal tegen haar op.
Politie en jongerenwerk in Uithuizen maken zich grote zorgen over spanningen tussen twee groepen jongeren. De ene groep, bestaand uit ongeveer veertig jongeren, neigt naar extreem-rechts. De andere groep bestaat uit met name allochtone jongeren.