Appingedam: motorrijder valt
Aan de Holwierderweg in Appingedam is dinsdagavond een 49-jarige motorrijder uit Vries gewond geraakt.
Aan de Holwierderweg in Appingedam is dinsdagavond een 49-jarige motorrijder uit Vries gewond geraakt.
TEN BOER – De sluis Oosterdijkshorn bij Ten Boer is opnieuw buiten bedrijf. Twee weken geleden werd de sluis geopend, nadat er een aantal noodmaatregelen was genomen. De sluis was daarvoor maanden niet te gebruiken voor de scheepvaart tussen het Damsterdiep en het vaarcircuit in Noordwest-Groningen.
Burgemeester Rodenboog heeft op dinsdag om 16.00 uur de heer T. Uffen uit Middelstum in het zonnetje gezet. Dit is gebeurt in zijn woning aan de Hemonystraat 21. De heer Uffen viert op 17 april 2006 zijn 60-jarig jubileum als mollenvanger.
Opnieuw was er een storing bij de spoorwegovergangen in en rond Bedum. De spoorbomen gingen niet meer omhoog en dat zorgde voor veel overlast voor het verkeer. Sommige automobilisten reden tussen de gesloten spoorbomen door waardoor er gevaarlijke situaties ontstonden. Een chauffeur van een melkvrachtwagen reed een spoorboom kapot.
Het CJG convenant voor de gemeenten Delfzijl, Appingedam en Loppersum is afgelopen donderdag 6 oktober tijdens een feestelijke bijeenkomst in Appingedam getekend. Deze ondertekening is een officiële bekrachtiging van de samenwerking tussen de drie gemeenten en de partners Bureau Jeugdzorg, GGD en welzijnsstichting SW&D.
GRONINGEN – De plannen voor de oprichting van een zogenaamde ‘Waddenacademie’ zijn in een vergevorderd stadium.
De accountant heeft in het verslag van bevindingen over 2009, evenals in 2008, een goedkeurende verklaring voor zowel getrouwheid als rechtmatigheid afgegeven. Het ontwerp voorstel Jaarrekening 2009 staat op de agenda van de raadscommissie van maandag 21 juni a.s.. De oorspronkelijke begroting voor 2009 sloot de gemeente Loppersum af met een tekort van 794.000 euro….