Delfzijl: vrouw met vuurwapen aangehouden
In de Belgischestraat heeft de politie zaterdagavond een 49-jarige vrouw uit Delfzijl aangehouden voor de Wet Wapens en Munitie.
In de Belgischestraat heeft de politie zaterdagavond een 49-jarige vrouw uit Delfzijl aangehouden voor de Wet Wapens en Munitie.
Op de website van de gemeente Loppersum vindt u de nieuwe digitale afvalwijzer. Op deze site kunt u uw postcode en huisnummer invullen; vervolgens verschijnen alle data van grijs en groen voor uw eigen adres in beeld.
Dertien bewoners aan de Schoolstraat in Appingedam willen van de gemeente zo snel mogelijk horen waar ze aan toe zijn.
Een 18-jarige inwoner van Uithuizen werd zondagochtend vroeg in zijn woonplaats aangehouden. Agenten waren in het dorp op zoek naar betrokkenen van een vechtpartij in de Leeuwstraat. Toen de 18-jarige de politiemensen zag, smeet hij een houten knuppel in de bosjes. Een aantal vrienden van de jongeman bemoeide zich met de aanhouding.
Winsum – Jeugdsoos De Pluu in Winsum wordt mogelijk een scholierencaf� in plaats van te worden opgedoekt. Als ontmoetingsplek houdt ze jongeren van de straat en dient als aanspreekpunt voor politie en jongerenwerker, net zoals de andere jeugdsozen. Dat staat in de nota over het nieuwe jeugdsozenbeleid dat 23 maart in de raadscommissie besproken wordt.
Maandagmiddag is een 57-jarige man uit Uithuizen om het leven gekomen bij een ongeval tijdens maaiwerkzaamheden. De maaimachine werd op de kop in de sloot aangetroffen; de man lag er onder. Hij was toen al overleden. De Inspectie Sociale Zaken en Werkgelegenheid doet een nader onderzoek naar de oorzaak van dit ongeval.
Op dinsdag 28 januari werd de eindrapportage van het overleg tussen Werkgroep Kleine scholen Loppersum Oost, schoolbestuur Marenland en de gemeente Loppersum aangeboden aan het college van B&W. In deze rapportage wordt weergegeven wat de opbrengsten zijn van de overleggen die de drie partijen de afgelopen anderhalf jaar hebben gevoerd.