Geen voorkeur windplatform Noord
DELFZIJL – Het windplatform Noord krijgt geen voorkeursbehandeling bij de uitgifte van 21 windmolenlocaties
DELFZIJL – Het windplatform Noord krijgt geen voorkeursbehandeling bij de uitgifte van 21 windmolenlocaties
Appingedam – De wetenschapper Rudolph Agricola is vrijdag in het kerkje van Solwerd gekozen tot de ‘Ommelander aller tijden’. De verkiezing had plaats in het kader van de presentatie van het eerste nummer van Ach lieve tijd – 2500 jaar Ommelanden, een tijdschriftenserie over de historie van dit gebied.
APPINGEDAM – Twee Stadjers zijn zaterdagavond gewond geraakt bij een ernstig ongeval in Appingedam. De man en vrouw reden in een auto over de Fivelweg, toen de 43-jarige bestuurder de macht over het stuur verloor.
Het bestuur van Dorpsbelangen Middelstum vindt het ‘onacceptabel’ dat de derde en laatste fase van het verbeterplan van de openbare verlichting in het dorp niet wordt uitgevoerd. “Dit nemen we natuurlijk niet”, liet Dorpsbelangen-bestuurslid Albert Arends de gemeenteraad gisteravond zeer verontwaardigd weten
Op de Wijmersweg in Loppersum werd zaterdagmiddag een snelheidscontrole gehouden. Van de 575 gecontroleerde voertuigen reden er 60 harder dan de toegestane 50 km per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 78 km per uur.
De politie is op zoek naar getuigen van een steekincident aan de Landstraat in Delfzijl. Zaterdagnacht werd daar omstreeks 5 uur een 32-jarige man uit Delfzijl tijdens een vechtpartij gestoken. De politie heeft later die nacht twee personen aangehouden. Het gaat om een 20-jarige man uit Den Dolder en een 16-jarige jongen zonder vaste woonplaats….
Delfzijl – De kosten van het munitievrij maken van het Delfzijlster strand, kost de gemeente 244.000 euro. Delfzijl heeft een subsidieaanvraag ingediend bij het ministerie van binnenlandse zaken, voor een bedrag van 147.000 euro.