Strengere controles gemeente Delfzijl
DELFZIJL – De gemeente Delfzijl gaat veel strenger controleren op de naleving van gemeentelijke regels en verordeningen
DELFZIJL – De gemeente Delfzijl gaat veel strenger controleren op de naleving van gemeentelijke regels en verordeningen
Een vrouwelijke machinist van Arriva is maandagochtend in de trein op het hoofdstation in Groningen aangehouden op verdenking van rijden onder invloed; ze had één promille alcohol in haar bloed. De vrouw gaf toe dat zondagavond redelijk veel alcohol had gedronken. De Spoorwegpolitie maakte proces-verbaal op en legde haar een rijverbod van vier uur op.
De politie heeft dinsdagmiddag een 16-jarige bromfietser uit Uithuizen op de Industrieweg in zijn woonplaats beboet voor het in bezit hebben van illegaal vuurwerk. De politie wilde de bromfiets van de jongen controleren op het vermogen, toen hij een tas aan een andere persoon gaf.
leeuwarden/groningen – Het werk van troubleshooter Reinder Hoekzema bij vervoersmaatschappij NoordNed dreigt op niets uit te lopen. De oud-vakbondsman is door de raad van commissarissen van het in Groningen en Friesland actieve bedrijf aangesteld om de ernstig verstoorde communicatie tussen NoordNed-directie en ondernemingsraad (OR) weer op gang te brengen.
westeremden – De Stichting Oude Groninger Kerken lijkt een gouden greep te hebben gedaan met het opzetten van het zogenoemde Focke-project. Er doen veel meer scholen mee aan dit stuk streekgeschiedenisonderwijs over Groningen dan was verwacht en ook in algemene zin is de belangstelling veel groter.
Er bestaat een goede kans dat er binnenkort groene methanol wordt geproduceerd in de onlangs gesloten fabrieken van Methanor op het chemiepark in Delfzijl. Groene methanol wordt geproduceerd met behulp van plantaardige grondstoffen.
De politie heeft donderdagmiddag op de N360 bij Garrelsweer het rijbewijs ingenomen van een 35-jarige automobilist uit Loppersum. De man viel op omdat hij zeer gevaarlijk over de provinciale weg reed. Meerdere keren hield hij in op momenten dat het niet verantwoord was. Tegenliggers moesten hierdoor in de remmen om een aanrijding te voorkomen.