Minder toprijders door regen bij grasbaanraces in Loppersum
Afgelopen zaterdag was het weer zover: de Tamoil grasbaanraces in het nabijgelegen Loppersum stonden op het programma! Ongetwijfeld hebben velen van ons, de Stedumers, er weer een kijkje genomen.
Maar helaas, er was dit jaar wel iets bijzonders aan de hand, wat ook al snel het gesprek van de dag werd onder het publiek. Vooral bij de ‘specials internationalen’, de echte topklasse van het grasbaanracen, viel op dat er een stuk minder rijders aan de start verschenen dan we gewend zijn.
Verschillende bekende namen, echte toppers in deze spectaculaire sport, kozen ervoor om niet te rijden. De reden? De baan was door de regen behoorlijk glad geworden, en dat maakt het natuurlijk extra gevaarlijk voor de coureurs. Veiligheid staat voorop, en die keuze is dan ook begrijpelijk. Jammer voor het spektakel, maar hopelijk volgend jaar weer een volle bak met stralend weer!
Bron: Ommelander
→ Lees het volledige artikel op Ommelander
Dit bericht is overgenomen van Ommelander met bronvermelding. Alle rechten berusten bij Ommelander.
Oorspronkelijk gepubliceerd op: 14-06-2026 17:18