Man uit Delfzijl vermist
DELFZIJL – De politie is op zoek naar de 40-jarige Johannes Frederik Wolt uit Delfzijl, die sinds donderdag 23 maart wordt vermist.
De man verliet op 23 maart zijn ouderlijke woning in Delfzijl en sindsdien spoorloos.
DELFZIJL – De politie is op zoek naar de 40-jarige Johannes Frederik Wolt uit Delfzijl, die sinds donderdag 23 maart wordt vermist.
De man verliet op 23 maart zijn ouderlijke woning in Delfzijl en sindsdien spoorloos.
Een bewoner in de Leeuwstraat in Uithuizen wil zijn huis verkopen vanwege overlast van de bezoekers van café Jordy’s, dat in dezelfde straat is gevestigd. Marktkoopman Anne Posthumus zegt beu te zijn van de slapeloze nachten. Hij wil tevens zijn bedrijf verkopen en naar de stad verhuizen.
Loppersum – Zo’n twintig medewerkers van de bibliotheken in de gemeente Loppersum deelden maandagavond bij de raadsvergadering in de Wiemersheerd pamfletten uit aan raadsleden en andere bezoekers. De medewerkers protesteerden daarmee tegen de aangekondigde bezuinigingen van de gemeente.
SCHIERMONNIKOOG – De gemeenteraad van Schiermonnikoog lijkt nog steeds niet bereid om een deel van het eiland ’te kopen’ van de gemeente Eemsmond.
Burgemeester Rodenboog reikt de waarderingsprijs van de gemeente Loppersum uit aan de heer H. Wierenga uit Zeerijp. Dit gebeurt tijdens de nieuwjaarsreceptie op 5 januari, om 20.15 uur in Hotel Spoorzicht, Molenweg 11 te Loppersum.
De gemeente Delfzijl, Eemsmond, Appingedam en Loppersum willen de komende jaren nauwer met elkaar samenwerken.
Snelheidscontroles: maandag Winsum: Provinciale Weg N361 Limiet: 50 km per uur, gecontroleerd: 1778 voertuigen, aantal overtredingen: 286, hoogst gemeten snelheid: 112 km.