Termunten: botsing tussen brommer en motor
Op de Abel Olsderweg in Termunten verleende een 54-jarige bromfietser uit Termunten zaterdagmiddag geen voorrang aan een 34-jarige motorrijder uit Botkworst (Dld).
Op de Abel Olsderweg in Termunten verleende een 54-jarige bromfietser uit Termunten zaterdagmiddag geen voorrang aan een 34-jarige motorrijder uit Botkworst (Dld).
Een 8-jarig jongetje uit Garsthuizen is vorige maand door een gezinshulp eigenhandig bij zijn moeder weggehaald. Het jongetje zou door zijn moeder zijn verwaarloosd en stelselmatig zijn mishandeld. De gezinshulp zou hiervan meerdere malen tevergeefs melding hebben gemaakt bij Meldpunt Kindermishandeling.
De gemeenten Appingedam en Delfzijl willen meer inzicht krijgen in de wijze van afvalinzameling van haar inwoners om het toekomstige afvalbeleid te kunnen bepalen. Daarom zal het adviesbureau CREM in opdracht van de beide gemeenten in de weken 40 en 41 telefonisch de mening van bewoners van de gemeenten Appingedam en Delfzijl vragen over afvalinzameling.
De politie heeft vrijdag aan de Zwet in Delfzijl een voertuig gecontroleerd, waarop een kraan werd vervoerd. De combinatie bleek te breed en te lang. De bestuurder had wel een ontheffing voor de breedte, maar dan was een begeleider vereist. Voor beide feiten is proces-verbaal opgemaakt.
GRONINGEN – De val van het kabinet betekent vertraging voor de uitvoering van plannen voor het Noorden. Dat vreest commissaris der Koningin Alders. Hij heeft het dan onder meer over de plannen voor het stadsgewestelijke openbaar vervoer en de magneettrein. Het is onzeker welke afspraken met het Noorden het demissionaire kabinet nog wil nakomen. Omdat…
Een 83-jarige automobilist uit Uithuizermeeden is donderdagmiddag met zijn auto in de sloot gereden langs de N46 bij Groningen. De bestuurder raakte vermoedelijk onwel en stuurde richting de berm. Dit verhaal werd ondersteund door diverse sporen langs de weg.