Cultuurpionier Daniël Wever neemt afscheid van Theater De Molenberg: 25 jaar vol mooie herinneringen

Een klein stukje Delfzijlse cultuurgeschiedenis gaat dit seizoen ten einde. Daniël Wever, een vertrouwd gezicht in de theaterlandschap van onze regio, neemt afscheid van Theater De Molenberg. Een bijzonder moment, want Wever heeft een kwart eeuw lang zijn hart en ziel aan het theater gegeven.

Ruim 1.900 voorstellingen passeerden de revue onder zijn verantwoordelijkheid. Een indrukwekkend aantal dat laat zien hoeveel energie en toewijding deze cultuurman in de zaak heeft gestopt. Het waren jaren vol contrasten – met hoogtepunten die schitterden en uitdagingen die je groeien maakten. Maar bovenal: jaren vol herinneringen die de Delfzijlse gemeenschap met hem deelt.

Na de zomer zal een nieuw hoofdstuk voor Theater De Molenberg beginnen. Voor Wever eindigt een mooi seizoen in het teken van dankbaarheid en reflectie op alles wat bereikt is.

Lees verder op Omroep Eemsdelta →


Bron: Omroep Eemsdelta
→ Lees het volledige artikel op Omroep Eemsdelta

Dit bericht is overgenomen van Omroep Eemsdelta met bronvermelding. Alle rechten berusten bij Omroep Eemsdelta.

Oorspronkelijk gepubliceerd op: 30-06-2026 06:52


Ben je al lid van Mijn Stedum? Als lid ontvang je meldingen bij nieuws uit het dorp, kun je artikelen opslaan en reageren op berichten. Aanmelden is gratis en binnen een minuut geregeld.

Gratis lid worden van stedum.com

Advertentie
Advertentie

Vergelijkbare berichten